Ünlü oyuncu Ümit Erdim, tercihini Lokman Koçaslan Otomotiv’den yana kullandı

Ünlü oyuncu ve sunucu Ümit Erdim, karavan yapmak amacıyla MAN TGE ve Lokman Koçaslan Otomotiv’i tercih etti. Karavan tercihinde sağlamlık, güvenilirlik, dört tekerlekten çekiş ve kilitli diferansiyel tercihlerinin tamamını MAN TGE 4×4’ün karşıladığını belirten Erdim, Lokman Koçaslan Otomotiv’den aldığı hizmetten çok memnun kaldığını vurguladı.

Lokman Koçaslan Otomotiv’in Bursa-Görükle lokasyonunda gerçekleştirilen teslimata Lokman Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, Genel Müdür Ersel İşcan ve Satış Direktörü Ümit Kilit katılım sağladı.

Karavan alma kararını verdikten sonra aracında olması gereken tüm unsurları belirlediğini ve MAN TGE 4×4’ün tümünü karşıladığını ifade eden Oyuncu Ümit Erdim, “Bir karavan yapma amacıyla yola çıktığımda karşıma pek çok model çıktı. Hem kalitesi, hem marka güvenilirliği, hem dört tekerlekten çekiş sistemi hem de özellikle dikkat ettiğim unsur olan kilitli diferansiyel özelliklerinin tamamının sadece MAN’da olduğunu fark ettim. Aynı zamanda iki litrelik oldukça kuvvetli bir motoru olması ve yeni nesil teknolojik pek çok özellik barındırması da beni cezbeden önemli unsurlardan oldu. Aracı bayide görür görmez tüm detaylarını inceledim ve hemen satın alma kararı verdim. Pek çok araç sahibi oldum ancak bu benim ilk sıfır kilometre aracım. MAN’ın tüm ihtiyaçlarımı karşılayacağını ve benim için en doğru araç olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Lokman Koçaslan Otomotiv’den aldığı hizmetler hakkında konuşan Erdim, “Lokman Koçaslan Otomotiv, aracı almamdaki tüm süreçte yanımda oldu ve tüm sorularımı eksiksiz olarak yanıtladı. Aracı bana vadettiği zamanda teslim etti. Satış sonrası tüm hizmetlerde de beni gereken her noktada destekleyeceklerine olan inancım tam. Güler yüzlü hizmeti ve tüm destekleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Lokman Koçaslan Otomotiv olarak Ümit Erdim ile işbirliklerinden dolayı çok memnun olduklarının altını çizen Lokman Koçaslan Otomotiv Satış Direktörü Ümit Kilit, “Ümit Erdim ile geçmişe dayanan bir dostluğumuz mevcut. Kendisi, pek çok modeli inceleyerek kendisine en uygun, en kaliteli ve donanımlı aracın MAN TGE 4×4 olduğuna kanaat getirerek bizimle iletişime geçti. Bizler de satış süreçlerinde tüm desteğimiz ile bir MAN TGE 4×4 sahibi olmasına vesile olduk. Kendisine Lokman Koçaslan Otomotiv’i tercih ettiği için teşekkür eder, yeni aracının hayırlı olmasını dileriz.” şeklinde konuştu.

ARABA SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir