TAYSAD’dan Tedarik Zinciri Konferansı

Türkiye otomotiv tedarik sanayinin çatı kuruluşu Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), küresel ölçekte yaşanan gelişmelerin tedarik zincirine etkilerini mercek altına almak için önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda “Dijital Dönüşüm” ana temasıyla düzenlenecek olan “Tedarik Zinciri Konferansı”, alanında uzman birbirinden değerli çok sayıda ismi ağırlayacak. TAYSAD tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek etkinlikte; otomotiv sektörünün dönüşümü ışığında hem küresel hem ulusal ölçekte tedarik zincirini çevreleyen gelişmeler ele alınacak. Sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirmeye hazırlanan “Tedarik Zinciri Konferansı”, 30 Haziran Perşembe günü Elite World Asia’da gerçekleştirilecek.

Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), otomotiv sektöründe yaşanan gelişmeler ışığında “dijital” olarak da büyük bir dönüşüme hazırlanan tedarik zincirinin paydaşlarını “Tedarik Zinciri Konferansı” ile bir araya getiriyor. TAYSAD tarafından ilk kez düzenlenecek olan etkinlikte otomotiv sektörünün dönüşümü kapsamında hem küresel hem ulusal ölçekte tedarik zincirini çevreleyen gelişmeler ele alınacak. Alanında uzman çok sayıda değerli ismin ağırlanacağı ve “Dijital Dönüşüm” ana temasıyla düzenlenecek konferans; 30 Haziran Perşembe günü Elite World Asia’da gerçekleştirilecek. Tedarik zincirinin geleceği noktasında sektörün tüm paydaşlarına rehberlik etmeye hazırlanan organizasyonda katılımcılar da networklerini geliştirme fırsatını yakalayabilecek.

Tedarik zincirinin dijital dönüşüm adımları ele alınacak!

Tedarik Zinciri Konferansı, TAYSAD Yönetim Kurulu Üyesi Tülay Hacıoğlu Şengül’ün açılış konuşması ile başlayacak. Etkinlikte Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan da “Tedarik Zincirinde Dijital Dönüşüm” başlıklı konuşmasında; dijital dönüşüm özelinde sektörde atılması gereken adımları ele alacak. Norm Holding Tedarik Zinciri Direktörü Mehmet Karaca Norm Holding’deki örnek uygulamaları paylaşırken, İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Erdal ise lojistikte dijital dönüşüm kapsamında yaşanan gelişmeleri aktaracak.

Konferansın öğlenden sonraki bölümü de PwC Ortağı ve Tedarik Hizmetleri Lideri Dr. İsmail Karakaş’ın konuşması ile başlayacak. Karakaş konuşmasında “Satınalmada Dijital Dönüşüm” konusunu ele alacak. Etkinlikte “İyi Uygulama Çoşkunöz Metal Form” başlığı altında da Müşteri ve Üretim Planlama Müdürü Adem Akan Gözübüyük, “Müşteri Sefer Formlarının Sistem Entegrasyonu”, Lojistik Mühendislik ve Operasyonlar Müdürü Eda Bozyel “Sevkiyat Sürecinde RFID Uygulaması”, Malzeme Planlama Müdürü Zeynep Mete de “Hammaddelerin ASN ile Mal Kabul Yapılması” konuları hakkında bilgiler verecek.

“Tedarik Zincirinde Kriz ve Fırsatlar” paneli düzenlenecek!

Konferansta “Tedarik Zincirinde Kriz ve Fırsatlar” başlıklı panel de düzenlenecek. Panelin moderatörlüğünü KPMG Gümrük ve Dış Ticaret Hizmetleri Bölüm Başkanı, Vergi Bölümü Şirket Ortağı Murat Palaoğlu üstlenecek. Ford Otosan Malzeme Planlama ve Lojistik Lideri Gökşen Töre Sancak, Bosch Lojistik Direktörü Ersin Öztürk, Borçelik İcra Kurulu Üyesi Güvenç Temizel, Ekol Global Büyüme Direktörü Mehmet Şahintürk de panelin konuşmacıları arasında yer alacak. Tedarik Zinciri Konferansı, TAYSAD Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Uysal’ın kapanış konuşması ile sona erecek.

ARABA SEKTÖRÜ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir