İbrahim Kutluay Vosmer Bornova’da Deneyimlerini Gençlerle Paylaştı

Hizmette mükemmellik anlayışıyla otomotiv sektörünün önde gelen temsilcilerinden olan Vosmer Otomotiv, spora ve sporculara sağladığı destekleri sürdürüyor. Bu kapsamda, Castrol’ün Euroleague basketbol sponsorluğu konseptiyle Vosmer Volkswagen Bornova showroomunda hazırlanan etkinlik alanında ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay katılımcılara deneyimlerini aktardı. Yoğun katılımla iki gün süren etkinlikte konuşan Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel, “Şirket olarak sadece müşterilerimize otomobil satmakla kalmıyor, eğitimden spora kadar pek çok alanda sağladığımız desteklerle onların daima yanında oluyoruz. Sağlıklı ve iyi eğitimli bireyler olmanın en doğru yolu, sporla iç içe bir hayat ve disiplini elden bırakmadan çok çalışmaktan geçiyor. Basketbolla ilgilenen çocuk ve gençler dahil her yaştan katılımcının etkinliğimize yoğun katılımı da Vosmer Otomotiv ailesi olarak bizi mutlu etti” dedi.

İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına 2009 yılından bu yana en kaliteli ve yenilikçi hizmet sunan Vosmer Otomotiv, bir yandan sektördeki çalışmalarına hız verirken diğer taraftan da sporun ve sporcunun dostu olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Vosmer Otomotiv, Castrol ile birlikte yeni bir etkinliğe imzasını attı. Dünyanın önemli madeni yağ üreticilerinden Castrol’ün Euroleague basketbol sponsorluğu konseptiyle Vosmer Volkswagen (VW) Bornova’nın ticari araç showroomu’nda hazırlanan etkinlik alanında gerçekleştirilen organizasyonda ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay da deneyimlerini paylaştı.

Kutluay ile interaktif söyleşi!

İbrahim Kutluay, baskı altında performans anlarını ve kendi kariyerindeki kritik eşikleri interaktif bir söyleşiyle katılımcılara aktardı. Yoğun ilgiyle iki gün süren etkinliğe, Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel ve Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona da katılım sağladı. Çocuklar, söyleşi sonunda Kutluay’a hediye formalarını imzalattı. Etkinlik kapsamında hem müşteriler hem de çalışanlar yarış simülatörü, VR ile basketbol ve hediye çarkıyla keyifli vakit geçirme fırsatı buldu. Etkinlik kapsamında katılımcılar basketbol topundan, Fenerbahçe ve Anadolu Efes basketbol takımı formalarına, VW GTI çantalardan model araçlara kadar pek çok hediye kazanma şansı yakaladı.

Sağlıklı yaşamın formülü spor ve çok çalışmak!

Söyleşinin sonunda konuşan Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel, “Tüm misafirlerimize katılımları için Vosmer ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Vosmer, İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına yaklaşık 14 yıldır en kaliteli ve yenilikçi hizmeti sunan sektörün önde gelen markalarından biri. Şirket olarak sadece müşterilerimize otomobil satmakla kalmıyor eğitimden spora kadar pek çok alanda sağladığımız desteklerle onların her alanda yanında oluyoruz. Sağlıklı ve iyi eğitimli bireyler olmanın en doğru yolu, sporla iç içe bir hayat ve disiplini elden bırakmadan çok çalışmaktan geçiyor. Basketbolla ilgilenen çocuk ve gençler dahil her yaştan katılımcının etkinliğimize yoğun katılımı da Vosmer Otomotiv ailesi olarak bizi mutlu etti” dedi.

ARABA SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir