VavaCars FTA Antalyaspor’un forma göğüs sponsoru oldu

Türkiye’nin ilk dijital ikinci el araç alım-satım platformu VavaCars, Fraport TAV Antalyaspor ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. Yeni anlaşma ile VavaCars, 2022-2023 sezonunda kulübün forma göğüs sponsoru oldu.

Türkiye’nin ilk online ikinci el araç alım-satım platformu VavaCars, Türk sporuna verdiği desteği sürdürüyor. Şirket, 26 Temmuz tarihinde gerçekleşen imza töreni ile 2022-2023 sezonunda Fraport TAV Antalyaspor’un göğüs sponsoru olduğunu duyurdu. İmza töreninde, Antalyaspor Kulübü Başkanı Av. Aziz Çetin, VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt ile VavaCars CMO’su Alper Karaer hazır bulundu.

FTA Antalyaspor Kulübü ile yaptıkları anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt, imza töreninde yaptığı konuşmada, şunları söyledi: “FTA Antalyaspor’un forma göğüs sponsoru olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.  FTA Antalyaspor da aynı VavaCars gibi mevcutla yetinmeyen, statükoya meydan okuyan, sürdürülebilir başarı için çıtayı sürekli yükselten bir takım. Süper Lig’e de dinamik ve yeni bir soluk kattıklarına inanıyoruz. Benzer değerlere sahip olduğumuz bu ilham verici takımla birlikte yol alacak olmaktan ötürü mutluyuz. Anlaşmamızın kulübümüze, sporcularımıza ve Türk futboluna hayırlı olmasını diliyorum”.

Sponsorluk anlaşmasına ilişkin değerlendirmelerde Antalyaspor Başkanı Av. Aziz Çetin, “Antalya, İstanbul’dan sonra dünyada en çok bilinen Türk şehri. Bu cennet kentin en büyük markası ise Antalyaspor. Kulüp olarak Süper Lig’deki başarımızı artırırken en önemli hedeflerimizden biri de Avrupa kupalarında yer almak ve takımımızın marka değerini, uluslararası futbol camiası nezdinde de artırmak. Yönetim olarak ortaya koyduğumuz vizyon ve Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin’in önderliğinde takımımız bu yıl çok daha başarılı sonuçlar alacaktır. VavaCars’la gerçekleştirdiğimiz sponsorluk anlaşmasının bu hedeflerimizi gerçekleştirme noktasında son derece olumlu katkısı olacağına inanıyorum.  VavaCars’a forma göğüs sponsorumuz olduğu için takımımız ve Türk futbolu adına teşekkürlerimizi sunuyor, iş birlikteliğimizin artarak devam etmesini diliyorum” yorumunda bulundu.

ARABA SEKTÖRÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir