OSS Derneği’nden Türkiye’nin İlk ve Tek Aftermarket Zirvesi

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), ilk Aftermarket Zirvesi’ne hazırlanıyor. 5 Mayıs’ta İstanbul’da “Türkiye’nin ilk ve tek aftermarket zirvesi” sloganıyla gerçekleştirilecek etkinlikte üretici, tedarikçi, distribütör ve bağımsız servislerin yanı sıra küresel paydaşlar ile sektörün öncü isimleri de yerini alacak. 7 farklı oturum üzerinden gerçekleştirilecek zirvede, Avrupa’nın en büyük yedek parça dağıtıcısı INTERCARS’ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Ticari Direktörü Tomasz Białach’ın katılacağı bölümün yanı sıra, DEIK Yönetim Kurulu Üyesi Steven Young, Mega Trendler: Aftermarket, Yeni Teknolojiler ve Potansiyel Çözümler isimli özel bir sunum gerçekleştirecek. AYD Automotive Industry, Automechanika, Dinamik, Üçel, Mahle, Mann + Hummel, Zenith Bilgi Teknolojileri, NTT Data, İbraş, Schaeffler ve Barış Ambalaj’ın sponsorluğunda gerçekleştirilecek zirvenin öğleden sonraki seansında ise TAV Havalimanları YK Başkan Vekili ve TAV İnşaat YK Başkanı M. Sani Şener, Toplumsal Başarı Hikayesi’ni anlatacak. Zirvenin sunumunu ise Jülide Ateş yapacak.

Otomotiv satış sonrası kanalındaki önde gelen ulusal ve uluslararası tedarikçiler, uluslararası ticari gruplar ve toptancı şirketlerin oluşturduğu Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), Aftermarket Zirvesi’ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 5 Mayıs’ta İstanbul’da DasDas’ta “Türkiye’nin ilk ve tek aftermarket zirvesi” sloganıyla gerçekleştirilecek etkinliğe alanında uzman çok sayıda yerli ve yabancı sektör temsilcisi katılacak. Otomotiv endüstrisinde yaşanan köklü değişimin küresel çapta etkilerinin yanı sıra, satış sonrası pazarına yansımaları, sektördeki sorun ve fırsatların ele alınacağı, ulusal ve uluslararası konuşmacıları ile büyüme potansiyeli ve stratejilerin konuşulacağız zirvede; üretici, tedarikçi, distribütör ve bağımsız servislerin yanı sıra küresel paydaşlar ile sektörün öncü isimleri de yerini alacak.

Sektörün durumu masaya yatırılacak!

AYD Automotive Industry, Automechanika, Dinamik, Üçel, Mahle, Mann + Hummel, Zenith Bilgi Teknolojileri, NTT Data, İbraş, Schaeffler ve Barış Ambalaj’ın sponsorluğunda gerçekleştirilecek zirvede aralarında Avrupa’nın en büyük yedek parça dağıtıcısı INTERCARS’ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Ticari Direktörü Tomasz Białach, TAV Havalimanları YK Başkan Vekili ve TAV İnşaat YK Başkanı M. Sani Şener ve DEIK Yönetim Kurulu Üyesi Steven Young’ın da bulunduğu 20’ye yakın önemli isim konuşmacı olarak yer alacak. Etkinliğin açılışını Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS) Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özalp yapacak. Toplamda 7 oturum üzerinde gerçekleştirilecek zirvede Steven Young, Mega Trendler: Aftermarket, Yeni Teknolojiler ve Potansiyel Çözümler isimli özel bir sunum gerçekleştirecek. Öğleden sonraki seansta ise M. Sani Şener, Toplumsal Başarı Hikayesi’ni anlatacak.

Sektör uzmanları sunumlar yapacak!

Türkiye’nin ilk Aftermarket Zirvesi’nde ayrıca Messe Frankfurt Marka Yöneticisi Michael Johannes, Bakırcı Group CEO’su Mehmet Karakoç, Bosch Otomotiv Türkiye, İran ve Orta Doğu Servisler Kanal Pazarlama Müdürü Cem Güven, AYD Otomotiv Türkiye Satış Müdürü Muhammed Ziya Ağbektaş, Dinamik Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tülümen, Esas Holding Kurumsal İlişkiler Direktörü Berrak Kutsoy, Gelecek Daha Net Gençlik Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Serra Titiz, MAHLE Türkiye Genel Müdürü Bora Gümüş, Üçel Kauçuk Genel Müdür Mehmet Mutlu, Martaş Otomotiv Genel Müdürü ve OSS İş’te Balans Çalışma Grubu Üyesi Erdem Çarıkcı’da konuşmacı olarak yer alacak.

OSS üyeleri ve sektör paydaşları,https://www.afmsummit.comadresinden kayıt olup bu etkinliğe katılabilirler.

ARABA SEKTÖRÜ

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir